O nás kdo jsme

  • theme-team.jpg
  • slide1.jpg
  • theme-kariera.jpg

Kdo jsme
ve zkratce

Jsme digitální studio a od roku 2002 se zabýváme tvorbou webových stránek a internetovým marketingem. Pomáháme společnostem s prezentací a plněním obchodních cílů na internetu. Vytváříme řešení, která přináší reálné výsledky - přivádí nové zákazníky či zvyšují příjmy. Úspěchu dosahujeme správně zvolenou strategií, kreativitou a dlouholetými zkušenostmi.

Spolupráce

Rádi pracujeme na projektech, které můžeme ovlivnit od samého počátku. Náš úspěch stojí na dodávání kvalitních produktů a služeb s trvalým přínosem, proto si nejvíce ceníme každé dlouhodobé spolupráce a budování dobrých vztahů s našimi klienty a partnery.

Máme za sebou

Za posledních 10 let jsme podepsáni pod mnoho úspěšnými příběhy - ať už našich partnerů nebo vlastními. Přes 200 webových prezentací a projektů nám dalo zkušenosti a sebevědomí nabídnout nejenom tvorbu webu, ale také poradenství a nápady v oblasti internetového marketingu.

Lidé
jsou za vším

Tým

Kolem malého jádra našeho týmu se točí další specialisté v různých oborech, se kterými pravidelně spolupracujeme. Nové posily ale hledáme neustále, týmové hráče, které baví kreativní práce, mají čím přispět k dílu a radovat se s námi z výsledků.

Klienti
z referencí

Saab Czech

Prezentace pro českou pobočku švédského koncernu Saab AB.

» saabczech.cz


Proenzi - Walmark

Grafický návrh a HTML šablony pro produktový web.

» proenzi.cz

Metalshop

Největší český e-shop zaměřený na oblečení hudebních kapel.

» metalshop.cz


Gamisport

E-shop se sportovním a outdoorovým vybavením.

» gamisport.cz

Lunchtime.cz

Denní menu a restaurace v Praze, Brně a dalších městech.

» lunchtime.cz


Pizzatime.cz

Systém pro online objednávky a rozvozy jídel a pizzy.

» pizzatime.cz


Projekty
sami provozujeme

Vlastní projekty

Kromě každodenní práce pro naše klienty věnujeme část energie také vlastním projektům, kde nejlpépe testujeme nové nápady, nové technologie a postupy.

Kam dále...
-