Kariéra

Stále hledáme nové posily do našeho týmu. Týmové hráče, které práce baví, umí přispět k dílu a radovat se s námi z výsledků. Nabízíme uplatnění v různých projektech a oborech.

  • slide11.jpg
  • Kariéra creactive.cz

Ecommerce expansion manager (senior)
studio Třinec/externě

V současné chvíli prodáváme v několika zemích Evropské unie a chystáme se proniknout na další trhy. Chceš nám v tom pomoct? Tak se připoj do našeho týmu.

Hledáme managera pro rozvoj zahraničních projektů v oblasti e-commerce.

Náplň práce

  • koordinace externích pracovníků v jednotlivých zemích - každodenní komunikace v angličtině
  • hledání nových zdrojů internetového prodeje
  • monitoring a vyhodnocování marketingových kampaní
  • vylepšování postupů a strategií vstupu na lokální trhy

Požadujeme

  • pokročilá znalost práce s PC
  • angličtina slovem i písmem na výborné úrovni (další jazyk výhodou)
  • zkušenosti s ecommerce nebo internetovým marketingem
  • znalost Google Analytics

Napiš nám, proč si myslíš, že bys to měl(a) být ty a čím by tě tato práce naplňovala na prace@creactive.cz

Obecně práce u nás

Požadujeme

  • odpovědnost
  • samostatnost
  • chuť učit se novým věcem
  • sebevzdělávání
  • otevřenost mysli

Nabízíme

  • ocenění dle výkonu a odpovědnosti
  • možnost růstu a seberealizace
  • mladý kolektiv
  • moderní vybavenou kancelář
  • služební notebook

Kam dále...