Kariéra

Stále hledáme nové posily do našeho týmu. Týmové hráče, které práce baví, umí přispět k dílu a radovat se s námi z výsledků. Nabízíme uplatnění v různých projektech a oborech.

  • slide11.jpg
  • Kariéra creactive.cz

Obecně práce u nás

Požadujeme

  • odpovědnost
  • samostatnost
  • chuť učit se novým věcem
  • sebevzdělávání
  • otevřenost mysli

Nabízíme

  • ocenění dle výkonu a odpovědnosti
  • možnost růstu a seberealizace
  • mladý kolektiv
  • moderní vybavenou kancelář
  • služební notebook

Programátor/ka internetových aplikací (PHP framework)
studio Třinec / externě

Hledáme:

Do studia v Třinci (ČR) nebo i svědomitě externě (home office) hledáme aktivního programátora pro vývoj internetových aplikací se znalostí PHP Framework. (ZEND). Nástup možný ihned na HPP, se schopnými lidmi se nebráníme externí spolupráci (min však možnost odpracování 80 hodin měsíčně).

Požadavky

  • znalost a zkušenost práce v PHP frameworku (ideálně ZEND FRAMEWORK)
  • dále nutná znalost MySQL, XHTML, CSS, OOP
  • vítáno - Postgre, Javascript, AJAX, Linux
  • dokumentace a komentování kódů, standardů programování, SVN a vývojových nástrojů (IDE, frameworky)
  • požadována zkušenost na internetových projektech
  • vítány znalosti principů přístupnosti a použitelnosti
  • aktivní přístup k novým trendům v oboru
  • samostatnost, iniciativa
  • schopnost práce v teamu
  • schopnost učit se

Náplň práce

  • vývoj vlastních internetových aplikací
  • implementace vylepšení / oprava chyb
  • návrh vývojových postupů, řešení a dokumentací
  • aktivní účast na nových spouštěných projektech

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na eva@creactive.cz.

Ecommerce expansion manager (senior)
studio Třinec/externě

V současné chvíli prodáváme v několika zemích Evropské unie a chystáme se proniknout na další trhy. Chceš nám v tom pomoct? Tak se připoj do našeho týmu.

Hledáme managera pro rozvoj zahraničních projektů v oblasti e-commerce.

Náplň práce

  • projektové vedení
  • koordinace externích pracovníků v jednotlivých zemích - každodenní komunikace v angličtině
  • hledání nových zdrojů internetového prodeje
  • monitoring a vyhodnocování marketingových kampaní
  • vylepšování postupů a strategií vstupu na lokální trhy

Požadujeme

  • angličtina slovem i písmem na výborné úrovni (další jazyk výhodou)
  • zkušenosti s ecommerce nebo internetovým marketingem
  • znalost Google Analytics
  • systémovost, samostatnost, pečlivost
  • práce s Excelem
  • nebo schopnost a ochotu se to rychle naučit

Napiš nám, proč si myslíš, že bys to měl(a) být ty a čím by tě tato práce naplňovala na eva@creactive.cz

Kam dále...