O nás kdo jsme

 

  • slide1.jpg
 
 

Kdo jsme
ve zkratce

 

Jsme digitální studio a od roku 2002 se zabýváme tvorbou webových stránek a internetovým marketingem. Pomáháme společnostem s prezentací a plněním obchodních cílů na internetu. Vytváříme řešení, která přináší reálné výsledky - přivádí nové zákazníky či zvyšují příjmy. Úspěchu dosahujeme správně zvolenou strategií, kreativitou a dlouholetými zkušenostmi.

 

Spolupráce

Rádi pracujeme na projektech, které můžeme ovlivnit od samého počátku. Náš úspěch stojí na dodávání kvalitních produktů a služeb s trvalým přínosem, proto si nejvíce ceníme každé dlouhodobé spolupráce a budování dobrých vztahů s našimi klienty a partnery.

Máme za sebou

Za posledních 10 let jsme podepsáni pod mnoho úspěšnými příběhy - ať už našich partnerů nebo vlastními. Přes 200 webových prezentací a projektů nám dalo zkušenosti a sebevědomí nabídnout nejenom tvorbu webu, ale také poradenství a nápady v oblasti internetového marketingu.

 

 

 
 

Lidé
jsou za vším

 

Tým

Kolem malého jádra našeho týmu se točí další specialisté v různých oborech, se kterými pravidelně spolupracujeme. Nové posily ale hledáme neustále, týmové hráče, které baví kreativní práce, mají čím přispět k dílu a radovat se s námi z výsledků.

 

 
 

Klienti
z referencí

 

Saab Czech

Prezentace pro českou pobočku švédského koncernu Saab AB.

» saabczech.cz


Proenzi - Walmark

Grafický návrh a HTML šablony pro produktový web.

» proenzi.cz

 

Metalshop

Největší český e-shop zaměřený na oblečení hudebních kapel.

» metalshop.cz


Gamisport

E-shop se sportovním a outdoorovým vybavením.

» gamisport.cz

 

Lunchtime.cz

Denní menu a restaurace v Praze, Brně a dalších městech.

» lunchtime.cz


Pizzatime.cz

Systém pro online objednávky a rozvozy jídel a pizzy.

» pizzatime.cz

 

 

 

  

Kam dále...
-